top of page
MZB_7282 (1).jpg

O projektu

Pletení_malé_07.jpg

   Charitativním projektem DEKApro chceme podpořit obdivuhodnou činnost Hospice svatého Lazara v Plzni, který umožňuje pacientům s nevyléčitelnou nemocí důstojně dožít v domácím prostředí nebo v lůžkové části hospice. Provozuje podpůrnou paliativní ambulanci a poskytuje mobilní hospicové služby.  Další informace o hospicu zde.
     Inspiraci jsme našli v píseckém projektu DEKATON, kde se podařilo vybrat z prodeje dek neuvěřitelných 382 871 Kč a podpořit tak činnost hospice Athelas v jihočeském Písku.

Více na na jejich stránkách zde.

Cíl projektu

   Cílem projektu je získat finanční částku na podporu mobilní hospicové služby Hospice svatého Lazara v Plzni z prodeje dek, které společně uháčkujeme.
   Projekt má mimo finanční rámec další velmi důležitý rozměr – propojit studenty, ženy, muže, babičky i dědečky a ostatní nadšence se srdcem na pravém místě a naplnit jim život krásným projektem.

  Pozor!Společně uháčkujeme takový počet dek, které následně propojí město Město Touškov a obec Kozolupy po vybudované cyklostezce.  

   Prodej dek bude naše finále, ke kterému se musíme postupně doháčkovat a doplést!!

HOSPIC LOGO.png
MAPA_Kozolupy_Touškov_trasa.jpg

Zahájení

Pletení_malé_08.jpg

   Náš charitativní projekt „DEKApro Hospic svatého Lazara“ byl oficiálně zahájen 25.9.2022 na slavnostech chleba v Městě Touškově převzetím poslední uháčkované deky z píseckého projektu DEKATON. V tento den také proběhl benefiční koncert Radky Fišarové na podporu projektu.

Ukončení

     Konec projektu máme naplánován na 18.května 2024. Bude se konat velká záverečná akce s názvem "DEKApro na STEZCE".

bottom of page