top of page
Katalog Dekapro_uvodní fotka_malá.jpg

Závěrečná akce
"NA STEZCE"

Závěrečnou akcí "Na Stezce" vyvrcholi 18.5.2024 náš projekt Dekapro Hospic svatého Lazara v Plzni. 

Závěrečná akce ?

Příze

Ano, pořádali jme závěrečnou akci, kde jsme všechny deky vystavili pod širým nebem. Každý, kdo nás chtěl podpořit  a tím i hospic svatého Lazara v Plzni, si mohl najít tu svou nejkrásnější deku přímo na cyklostezce. Akci provázel bohatý doprovodný program v podobě dětské stezky, či koncertů hned několika interpretů a kapel.

Stalo se 18.5.2023

Na cyklostezce mezi Městem  Touškovem a Kozolupy. Pouhých 10km od Plzně. Stezka měří cca 750m a po celé její délce byly vystaveny naše deky. Bylo jich dokonce tolik, že jsme se museli v Kozolupech s dekami otočit zpět a cyklostezku, téměř do poloviny, pokrýt v druhé řadě. Jak vypadá naše cyklostezka uvidíte ve videu zde : 

MAPA_Kozolupy_Touškov_trasa_POPIS.jpg
Závěrečná akce FB událost.jpg

Program byl  opavdu pestrý, viz náš letáček k akci. Jen namátkou : bylo velké podium, na kterém vystoupila nadějná skupina "La Kornjača" nebo výborný "Hospic Band". Také jsme si poslechli vystoupení manželů Režných, členů DJKT Plzeň. jako zlatý hřeb, nezklamal svým vystoupením i Dan Bárta. Dostavil se i komisař z agentury dobrý den a deky přepočítal. Výsledek pokusu o rekord pod dohledem agentury Dobrý den tak dopadl na jedničku! Máme nový český rekord ve největším počtu ručně vyrobených dek pro charitativní účely. 

Vystoupili na akci

La kornjača

La

Kornjača

La kornjača
La kornjača
La kornjača

Takto zvali na akci :

A co děti? 

Děti hrají na hradbách

Pro děti, aby se nenudily :  Akademie nadání ANA, Centrum Cvrček, spolek Imperfect, spolek Vochomůrky, Městská i státní policie Plzeň, SK Radbuza Plzeň a nebo Skauti, připravili bohatý  doprovodný program - DĚTSKOU STEZKU ve které byl například skákací hrad, dětská stezka s úkoly, hlavolamy, deskové hry, pohybové dovednosti, malování na obličej.... prostě bylo toho moc a moc ! 

Počasí samozřejmě neporučíme, ale můžeme se na něj připravit. Akce se se určitě koná! Pokud bude opravdu nevlídné počasí, deky vystavíme v náhradních krytých prostorách. Hudba bude hrát a my si ji užijeme!

Katalog Dekapro_uvodní fotka_malá.jpg

Závěrečná akce
"NA STEZCE"

bottom of page