top of page

Zapleťte se s námi do charitativního projektu

DEKApro_logo_no text.png

Počet dek : 

máme / náš cíl

410/415 

Aktuality

Aktuality z našeho facebooku

pexels-isabelle-taylor-1421253.jpg
Ambasador

Radka Fišarová

Ambasadorka projektu

radka_fišarová2.jpg
Zpěvačka, herečka.

Začínala zpívat v pěti letech ve sboru Bambini di Praga. Vystudovala pražskou Konzervatoř J. Ježka, obor zpěv a muzikálové herectví. Několik let se s vlastní skupinou Auris velmi úspěšně věnovala folk a country muzice. Ovšem již během studií vkročila na scénu muzikálů, kde účinkuje v hlavních rolích dodnes. Ve dvaceti letech byla obsazena do titulní role Webberova muzikálu Evita, a stala se tak světově nejmladší představitelkou této role. Zpívala v muzikálu Hair (Vlasy), v Bernsteinově Mši a v řadě českých muzikálů, jako např. Kleopatra, Angelika, Dracula atd. Účinkovala též v Národním divadle v Praze v tanečním představení Lucrezia Borgia či v opeře Montezuma. Její stěžejní rolí je již dvacet let titulní role muzikálu Edith Piaf, který ji úzce spojuje s Plzní. Francouzský šanson je také náplní její koncertní činnosti, jak v komorní sestavě, tak symfonicky.

  • Facebook
  • Instagram
ANT_3793.jpg
vlněné příze
O nás

O NÁS

Do charitativního projektu DEKApro se společně zapletl Spolek Náš Touškov z.s. a obec Kozolupy, s podporou starostky a poslankyně Ing. Michaely Opltové.
 

Kozolupy jsou obec nedaleko Plzně. Mohou se pochlubit množstvím aktivních spolků, bohatým společenským životem a mnoha oceněními.


Spolek Náš Touškov z.s., podporuje kulturní dění v Městě Touškově, a to pořádáním kulturních, sportovních, charitativních a vzdělávacích aktivit pro děti, dospělé i seniory.

Partneři pojeku

PARTNEŘI PROJEKTU

Znak obce Kozolupy.jpg

Kozolupy

logo nas touskov_edited.png
logo_all-obchod.png
HOSPIC LOGO.png
ČR Plzeň velky maly.png

Mediální partner

pexels-pixabay-236028.jpg
Kontakt

DEKApro

Polní 383

Město Touškov, 33033

Email: dekapro@nastouskov.cz

Tel: +420776002891

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page