top of page

DEKA číslo

544

Tato deka je již rezervována. Vyberte si jinou. Děkujeme

Tato deka může být Vaše. Stačí poslat finanční dar na podporu projektu DEKApro na bankovní účet Spolku Náš Touškov a my Vám deku darujeme.

Tlačítko

Všechny deky byly společně vystaveny a zapsány do České knihy rekordů na velké charitativní akci DEKApro v sobotu 18. května 2024 na cyklostezce mezi obcí Kozolupy a Městem Touškovem. Zůčastnily se tak největší výstavy dek pod širým nebem v ČR. Získáte tak unikátní, ručně dělanou deku s velkým příběhem.

Můžete se rozhodnout

Deku si můžete nechat zaslat na vámi udanou korespondeční adresu, vyzvednout v hospici na recepci a nebo ji můžete pouze adoptovat.

Adopce deky znamená, že přispějete na hospic a my za Vás vaším jménem deku předáme potřebným.

Kam jdou všechny příspěvky?
Váš finanční dar, v plné výši, předává Spolek Náš Touškov přímo Hospici svatého Lazara v Plzni, který jej použije na podporu mobilního hospice.

544
544

Jaký je příběh této deky?
Vznikala s cílem pomoci dobré věci. Její autor/ka na ní pracoval/a desítky hodin. Skládá se z celkem 30 malých čtverců, které byly pečlivě sešity k sobě tak, aby vznikla tato krásná deka. Na obrázku vlevo najdete jméno či jména těch, kteří se na jejím vzniku podíleli. Někteří použili pro její výrobu vlastní materiál, jiní příze od sponzorů. Některé deky také dámy z týmu DEKApro sešily z darovaných čtverců. Ať je to tak či onak, je takto deka originálním kouskem či unikátním dílem, které zcela jistě stojí zda to mít doma či jej věnovat potřebným. A jak na to? Stačí přispět a vyplnit formulář níže.

Rezervační formulář deky číslo

544

Prosíme, vyplňte všechna pole formuláře.

Předání deky

Děkujeme Vam za rezervaci. V e-mailu mate platebni instrukce. Platba musi prijit na ucet do 5 dni, jinak bude deka znovu označena jako volna. Tuto stranku již můžete nyni zavřit.

Formular
bottom of page